Skupinový trénink

Skupinový trénink je vhodný pro všechny, kteří rádi cvičí v kolektivu. Výhodou je pravidelný čas na cvičení ve skupině lidí. Viditelný progres na vašem těle při pravidelné návštěvnosti. Lekce pod mým vedením jsou zaměřeny na zdravotně – funkční pohyb a nápravy svalových disbalancí.
Nabídka skupinových lekcí je zatím jen pro ženy po porodu.

Individuální trénink

Individuální trénink je skvělou volbou, pokud nemáte čas se přizpůsobovat časům daných lekcí a chcete si dopřát intenzivní trénink zaměřený přímo jen na vás a vaše případné zdravotní problémy či bolesti. Lekce jsou vedeny v přátelském duchu a mohu se věnovat jen vám a dávat vám okamžitou zpětnou vazbu, což je pro vaše tělo optimální způsob pohybu. Lekce jsou vždy sestaveny na základě vašich momentálních pohybových možností s maximální efektivitou. Vaše individuální potřeby a potřeby vašeho těla je možné hned aplikovat do jednotlivých lekcí. Při individuálním tréninku se můžeme potkat online.

     Výhody individuálních tréninků:

 • Sestavení cvičebního plánu vám na míru
 • Okamžitá zpětná vazba techniky cvičení
 • Kvalitnější provádění jednotlivých cviků
 • Větší efektivita
 • Osobní přístup

     Mohu vám pomoci:

 • S bolestí zad
 • S vadným držením těla
 • S problémy pánevního dna (inkontinence, hemeroidy, zácpa)
 • S diastázou (rozestup břišní stěny)
 • S tenisovými a golfovými lokty (s karpálními tunely)
 • Vrátit tělo po porodu do stavu, abyste mohla začít se svým oblíbeným sportem

1 hodina …………………………  800,- kč 

Ženy po porodu

Jedná se o systém cvičení zaměřený na ženy po porodu – tedy partie, které jsou díky těhotenství a porodu nejvíce oslabené. Těhotenství i porod (fyziologický či císařským řezem) jsou pro tělo a svaly velkou zátěží. Pokud se tedy chcete vrátit ke svému oblíbenému sportu či úplně nově začít sportovat, je dobré pomoci tělu navrátit se do původního stavu. Bohužel některé cvičení – obzvláště, které bývají on – line – nejsou pro ženy po porodu vůbec vhodné. Mnohé pak bývají zklamané, že výsledky se nedostavují nebo, že se jejich tělo nevrací do stavu před porodem. Systém cvičení, které nabízím, je zaměřený na oblast pánevního dna i na zpevnění středu těla – tedy oblast břicha. Tímto druhem pohybu je možné řešit diastázu (rozkol břišní stěny), inkontinenci i bolesti zad. Cvičení je vhodné pro všechny ženy po porodu (i když byl před mnoha lety), které mají absolvovanou prohlídku po šestinedělí. Nově je možné, jako podpůrnou terapii při cvičení, použít i tejpování.

Kurz – soubor na sebe navazujících lekcí, max o 10 maminkách, hlídání dětí během kurzu je zajištěno. Starším dětem můžeme pustit pohádku nebo si mohou hrát s hračkami. Menší děti mohou být vedle vás na podložce. Prostor s koutkem je spojený, takže dítko za vámi může kdykoliv přijít. Je pro nás důležité, abyste se vy i prcek cítili při cvičení dobře. Parkování je v areálu zdarma.

Začátek nejbližšího vypsaného kurzu je 12. 1. 2024 a dále každý pátek od 10:30 –  do 11:30,  CrossFit Commitedd South, Pod Višňovkou 19, Praha 4 . Přihlášky je možné zasílat na email (viz níže), kapacita je do naplnění kurzu.

10 lekcí ………………………  3 250,-kč

Balíček cviků – základní diagnostika, soubor cviků, které se cvičí samostatně doma.

cena za balíček …………… 1 200,-kč

Workshop – 120 – 180 min trvající workshop, kde se naučíte cviky na aktivaci pánevního dna, core, správné dýchání, cviky vedoucí k odstranění či zmírnění diastázy a inkontinence, cviky vedoucí k odbourání bolesti zad. Vhodné pro mimopražské maminky, které jsou namotivované cvičit samy doma, cviky naučím každou maminku individuálně, tedy budete vědět, jak doma cviky provádět, součástí je „malá teorie“ a materiály pro domácí cvičení. Podmínkou je kontrola po šestinedělí. Hlídání při tomto workshopu není zajištěno, děti by to tak dlouho nevydržely. Malá skupina maminek, max 10 – 15 osob. Nejbližší termín workshopu je 11.3. 2023 od 14hod až do 17:00 hod. Ostrov Stará radnice, Staré náměstí. Předprodej lístků je od února na infocentrech DK Ostrov.

cena …………………………. 850,-kč

 

Online lekce – vhodný způsob cvičení, pokud z jakéholiv důvodu nemůžete chodit na kurzy. Jako první je důležité se  vidět, buď osobně nebo po skypu, kde vás naučít základní cviky, které jsou pro online cvičení zásadní. Pak již můžete vstoupit do programu. Momentálně je ve skupině přes 80 lekcí i s domácími úkoly. Vše je řešeno přes platformu Facebooku, kde máte nachystanou vždy 2x týdně 30min lekci a k tomu domácí úkol, který cvičíte. Výhodou je, že si lekce můžete kdykoliv zopakovat a kdykoliv znovu pustit. Vaše členství je vždy na měsíc. Přihlásit se můžete kdykoliv. Velkou výhodou, oproti jiným online programům je, že se lekce neopakují, ale stále jsou přidávány další a vy můžete cvičit stále něco nového.

cena………………………. 120kč/lekci (tedy cca 480kč měsíčně)

 

 

POKUD MÁTE ZÁJEM O JAKOUKOLIV FORMU CVIČENÍ, PROSÍM O ZASLÁNÍ EMAILU NA info@andreaflorianova.cz